Na predaj krásny rodinný dom v Šoporni 200m2 + 82m2

right
predajca
Bc. Martin Luhový
Telefón: 
0948853222
E-mail: 
luhovy@berkyreality.sk
left
Cena: 
1€
Typ nehnuteľnosti: 
Rodinný dom
Status: 
aktívne
Celková plocha: 
0.00m²
Zastavaná plocha: 
110.00m²
Úžitková plocha: 
200.00m²
Štát: 
Slovensko
Okres: 
Galanta
Mesto: 
Šoporňa
Ulica: 
Dátum poslednej aktualizácie: 
2021-08-25 10:44:43
Počet podlaží: 
2
Počet izieb: 
6
Interné ID: 
2020/8

BERKY Reality & Partners ponúka na predaj krásny a priestranný rodinný dom so samostatnou bytovou jednotkou v Šoporni, len 2km od napojenia na R1. Dom leží na pozemku o celkovej výmere 3226m2, z čoho sa stavby nachádzajú na 826m2 a ostatok je vedený ako orné pôdy a vinice . Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v v roku 2005 a následne bol aj skolaudovaný.

Výhodou nehnuteľnosti je, že má dve komfortné bytové jednotky - predný dvojpodlažný dom s úžitkovou plochou cca 200m2 a samostatná bytová jednotka o výmere 82m2. Nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená a prináležia k nej aj dve samostatné garáže s elektrickou bránou.

Na prízemí rodinného domu sa nachádza, kuchyňa s priestrannou obývacou izbou, kúpeľňa s podlahovým vykurovaním, samostatná toaleta, pracovňa a spálňa. Po schodoch sa dostanete na vrchné podlažie, kde sa nachádzajú tri izby, kúpeľňa s toaletou, podlahovým vykurovaním a šatníkom. Dom je naozaj priestranný a o bezpečie v ňom sa Vám postará bezpečnostný systém značky Jablotron. Ako podpora pre zníženie mesačných nákladov sa Vám postará 6 solárnych panelov.

Veľkou výhodou domu je aj druhá bytová jednotka. V ktorej sa nachádza samostatná kuchyňa, izba a sprchový kút s toaletou. 85m2 obytnej plochy robí z tohto priestoru miesto pre všestranné využitie. Či už Vás navštívi rodina na pár dni, alebo ubytujete niekoho na dlhodobo. Tiež je tu veľký potenciál na podnikanie .

Po zimnom období nás to všetkých ťahá von. Na záhrade Vás čaká prístrešok o 40m2, kde Vás nezaskočí ani malá letná búrka. Ovlažiť počas horúcich letných dni sa môžete v bazéne, ktorý je plne prekrytý s čističkou vody a deti sa vybehajú na ukážkovom trávniku, na ktorom sa Vám bude chcieť kľudne len tak ležať.

Za domom sa nachádza veľká záhrada, ktorá je celoročne detailne upravovaná a využívaná na svoj účel. Možnosti je aj tu veľa. Kto miluje čas strávený v záhrade a robí mu radosť si niečo dopestovať, isto sa tu vyžije.

V obci je kompletná občianska vybavenosť a blízko na každý smer. Šaľa 12km, Trnava 22km, Sereď 7km, Nitra 22km.

O tejto nehnuteľnosti sa dá toho ešte veľa napísať, ale ideálne by bolo keby si to povieme na osobnom stretnutí.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Martin Luhový
realitný poradca
0948853222
luhovy@berkyreality.sk
berkyreality.sk

Cena dohodou.