REZERVOVANÉ!Na predaj krásny rodinný dom Mníchova Lehota, 750m2

right
predajca
konateľ Miroslav Berky
Telefón: 
0918315011
E-mail: 
berky@berkyreality.sk
left
Cena: 
183 000€
Typ nehnuteľnosti: 
Rodinný dom
Status: 
predané
Celková plocha: 
750.00m²
Zastavaná plocha: 
677.00m²
Úžitková plocha: 
130.00m²
Štát: 
Slovensko
Okres: 
Trenčín
Mesto: 
Mníchova Lehota
Ulica: 
Dátum poslednej aktualizácie: 
2020-06-15 22:03:16
Počet podlaží: 
1
Počet izieb: 
3
Interné ID: 
13

Reality ponúka na predaj krásny rodinný dom v Mníchovej Lehote okres Trenčín s úžitkovou plochou 130m2 a celkovou rozlohou pozemku 1290m2.
Nehnuteľnosť má dva samostatné vchody na pozemok. Jeden cez klasickú bránu a druhú cez elektronickú bránu na dialkové ovládanie čo umožnuje budúcemu majiteľovi si postaviť ďalší dom ako aj na príklad možná investícia.

Už pri vstupe na pozemok Vás očarí pekný členitý upravený pozemok s prístavbou s elektrickou prípojkou na 380V na záhradné náradie, alebo záhradný nábytok.

Dom prešiel kompletnou rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2010. Boli vymenené plastové okná - 2sklá v celom dome, vymenená elektroinštalácia za medenné káble, stierky, nové kúrenie, ktoré zabezpečuje plynový kotol Ariston so zásobníkom, vymenené podlahy kombinácia - dlažba, plávajúca podlaha, kompletne nová kuchyňa s kuchynskou linkou robenou na mieru od značky Trenab so vstavanými spotrebičmi značky Fagor umývačka riadu, Sector eletrická rúra, chladnička s mraziakom, mikrovlnou rúrou, výmenou strechy značky Bramac. Dom má čističku odpadových vôd.

Pri vstupe do domu je urobená nová prístavba, z ktorej je urobená vstupná chodba so vstavanou skriňou a veľkou kúpelňou s vaňou. Súčasťou novej prístavby je extra východ na vedlajší pozemok vrátane pivnice.
Z chodby sa pokračuje do celého domu, ktorý pozostáva z obývacej miestnosti s krbom na pevné palivo, veľkej spálne so vstavanou skriňou, väčšou technickou miestnosťou, priestrannou kuchyňou. Na prvom podlaží sa nachádza veľká obytná miestnosť.

Celkové mesačné náklady na bývanie činia do 100 eur. V obci je základná občianská vybavenosť a len pár minút autom do mesta Trenčín najbližšie Laugarício.

Celkovú charizmu domu dotvára hora, ktorá sa nachádza hneď nad hranicou pozemku.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
obchodný riaditeľ
mobil: +421 918 315 011
miroslav.berky999@gmail.com

Cena 183.000 EUR